JAK APLIKOVAT

Při hojení zánětů dásní a dutiny ústní.                                                                                         

 

1.  Menší, akutní lokalizované záněty a rány  -  ActiMaris Gel:

ActiMaris Gel aplikujeme přímo na postižené místo v dutině ústní – zanícené dásně, aft, plíseň, vřed, ránu atd. Naneseme vrstvu 2-3 mm a necháme působit. Při kontaktu se sliznicí se ihned aktivuje singletový kyslík, který rychle ničí viry, bakterie a plísně a prokysličuje tkáň.  Gel se bude postupně vstřebávat, velkou část také odplaví sliny. Do zhruba 10 minut nezůstane v ústech téměř žádný gel. Účinek kyslíku a mořské soli však přetrvává 4-5 hodin. Aplikaci proto provádíme alespoň 3x denně, nejlépe po jídle. Častost aplikací však není nijak omezena. Pro rychlejší efekt aplikujeme ze začátku terapie spíše častěji. Zmírnění zánětu a celkový ústup potíží by tak měl být patrný velmi rychle, již po několika prvních aplikacích.

2.  Rozsáhlejší, akutní záněty a rány  -  ActiMaris Sensitiv roztok + ActiMars Gel:

Při rozsáhlejších zánětech nebo při větším množství aftů v dutině ústní je vhodné nejdřív ústa vypláchnout a vydesinfikovat roztokem ActiMaris Sensitiv a poté nanést ActiMaris Gel na postižená místa. Roztokem ActiMaris Sensitiv vypláchneme celou dutinu ústní, příp. vykloktáme. Necháme v ústech 30 sekund až 1 minutu působit. Při kontaktu se sliznicí se hned aktivuje singletový kyslík, který rychle ničí viry, bakterie a plísně. ActiMaris Sensitiv neštípe ani nepálí. Častost aplikace však není nijak omezena, opakujeme minimálně 3x denně.  Pro silnější účinek kyslíku a mořské soli doporučujeme nejíst, nepít nebo nevyplachovat ústa vodou ještě cca 15 minut po aplikaci roztoku. Postup aplikace Gelu viz bod č. 1 výše. Zmírnění zánětu a ústup potíží by měl být patrný velmi rychle, již po několika prvních aplikacích.

3.  Rozsáhlejší, chronické záněty a rány  -  ActiMaris Forte roztok + ActiMars Gel:

Při velmi těžkých infekcích nebo chronických zánětech doporučujeme výplach roztokem ActiMaris Forte a poté na postižená místa nanést ActiMaris Gel. Postup výplachu roztokem a aplikace Gelu je stejná jako v bodě č. 2 výše.

Pozn.: ActiMaris není určen pro vnitřní užití. Při náhodném polknutí se však nemusíme obávat žádných potíží – ActiMaris je 100% přírodní produkt, bez chemických přísad. Je třeba počítat se slanou chutí produktů ActiMaris.

gel_actimaris

Produkty ActiMaris

Zánět dásní + ActiMaris